Facebook

Projekty unijne

Haftowanie

Projekt dotyczy zakupu drukarki do tekstyliów wraz z tunelem suszącym, niezbędnej do osiągnięcia zakładanego celu projektu, tj. wdrożenia innowacyjnej technologii cyfrowego druku natryskowego na

tkaninach i dzianinach z uzyskaniem efektów optycznych nadruku za pomocą tuszy odblaskowych fluorescencyjnych i świecących w ciemnościach.

 

Realizacja projektu wpłynie na poprawę pozycji konkurencyjnej firmy Open, wzrost przychodów ze sprzedaży, a także dalszy jej rozwój.

 

Wartość projektu:   1 365 300,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 777 000,00 PLN

Zostaw kontakt, ODDZWONIMY!

    Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Open Haft danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Open Haft. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt openhaft@openhaft.pl.