Facebook

Maszyny specjalne

Usługi tylko dla agencji reklamowych i firm pośredniczących

Na naszych maszynach z głowicami specjalnymi możliwe jest:

 • nakładanie sznurków ozdobnych prostych i skręcanych
 • nahaftowywanie taśm
 • uzyskanie haftu chenille (frotka lub łańcuszek)
 • haft boringiem pozwala na wykonywanie haftu  richelieu
 • naszywanie przewodów elektrycznych wraz z mocowaniem źródeł światła (cekin LED).
Haftowanie

Głowica W naszywanie sznurków
Specjalne maszyny ZSK z głowicami W mogą nahaftowywać wszelkiego rodzaju sznurki ozdobne, tasiemki, sznury koralików i perełek. Wcześniej takie zdobienia możliwe były do wykonania tylko haftem ręcznym, dziś wykona to maszyna o wiele szybciej i dużo taniej. Maszyna może haftować ściegiem typu zyg zag (nakładanie sznurka, drutów, korali i innych elementów wrażliwych na przebicie), haft ściegiem prostym (naszywanie taśm z możliwością ich marszczenia, naszywanie skręconego sznurka także z możliwością połączenia 2 rodzajów lub kolorów). Elementy zdobnicze w tym sposobie haftu nawinięte są na szpule, a zwykła nitka haftująca służy do jego ich przymocowania. W głowicy „W” można jednocześnie zamontować 2 szpule z dodatkami do haftu, co umożliwia połączenie różnych rodzajów zdobień w jednym wzorze.

Głowica W może występować w maszynach hafciarskich w połączeniu z głowicami konwencjonalnymi dając dodatkową możliwość łączenia haftu np. sznurkiem lub taśmą z haftem tradycyjnym

Haft cekinami to technologia polegająca na naszywaniu cekinów na specjalnych głowicach hafciarskich. Nasze głowice napędzane specjalnymi silnikami krokowymi pozwalają na szybkie i precyzyjne kładzenie cekinów hafciarskich o wymiarach 3 i 5 mm. Ta technologia hafciarska została przez nas zastosowana do kładzenia cekinów LED które po zasileniu prądem stanowią źródło światła.

Nasze urządzenia do wykonywania otworów (boringów) pozwalają na pełną kreatywność przy wyhaftowaniu strojów regionalnych, ludowych, historycznych.

Wiertło składa się ze specjalnego noża który wycina w tkaninie bawełnianej otwór  a następnie maszyna zahaftowuje brzegi wzmacniając je.  Jest to typ haftu angielskiego który jest przy wykonywaniu w/w wyrobów często stosowany. Nasze nowoczesne maszyny pozwalają na haftowaniu boringami nawet przy prędkości do 1200 obr/min

Formularz kontaktowy  Potrzebujesz pomocy lub chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili?

  KLIKNIJ
  Strzałka

  Zamów rozmowę

  Odpowiemy na Twoje pytania oraz przekażemy, co jest potrzebne do bezpłatnej wyceny Twojego zamówienia.


   This site is registered on wpml.org as a development site.