Facebook

O firmie

Usługi tylko dla agencji reklamowych i firm pośredniczących

Firma Open zajmuję branżą dziecięcą od ponad 20 lat. W 2021 roku rozszerzyła swoją działalność o sektor zabawek dziecięcych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Nasze produkty dostępne są w sklepie stacjonarnym oraz na allegro. Bacznie przyglądamy się trendom europejskim w tej dziedzinie przez co staramy się dostosować do Państwa potrzeb poprzez staranie dobierane jakościowo produktów. Nasza firma również zajmuje się dystrybucją odzieży dziecięcej na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim wyroby polskich producentów oraz w niewielkiej ilości produkty z importu. Firma Open przy współpracy z innymi podmiotami prowadzi badania badawczo-rozwojowe. Celem naszego ostatniego projektu (2019 rok) był zakup nowej maszyny ZSK symbol LB FB 1212-400, która umożliwiła wdrożenie naszej firmie wyników własnych prac badawczo rozwojowych tj. nowej operacji w postaci jak: naszywanie przewodów elektrycznych wraz z mocowaniem źródeł światła (cekin LED) oraz innych technologii hafciarskich : naszywanie cekinów i sznurków na różnych dzianinach i tkaninach. Z naszych usług korzystają luksusowe hotele i restauracje. Wielkim wyróżnieniem dla naszej firmy jest stale wykonywanie zleceń na wykonywanie haftów dla Kancelarii Prezydenta i Sejmu RP.

Wzór

Dlaczego warto z nami współpracować?

Uścisk dłoni

Doświadczenie

Jesteśmy w branży od 2001 roku, dysponujemy lokalem 800m2.

Lista

Najlepsze materiały

Korzystamy z najlepszych materiałów eksploatacyjnych:

Zegar

Czas realizacji

Najszybszy czas realizacji.

Rozmowa

Dostosowanie do klienta

Elastyczność współpracy.

Jakość

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość przy zachowaniu najniższych cen.

Metka

Konkurencyjne ceny

Dostęp do wszystkich asortymentów w konkurencyjnych cenach.

Zębatka

Najnowsze technologie

Pracujemy na najlepszych nowych maszynach i stosujemy nowoczesne technologie.

Folder

Dyskrecja i zaufanie

Naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję związana z ich działalnością tym bardziej że sami nie jesteśmy firma reklamową i nie handlujemy produktami reklamowymi teraz i nie zamierzamy tego robić w przyszłości.

Tarcza

Gwarancja jakości

poparta 17 letnim doświadczeniem i dziesiątkami milionów sztuk zrealizowanych zdobień.

Maszyna

Stosowane technologie

W naszym parku maszynowym dysponujemy kilkuletnimi i nowymi maszynami ZSK, które wykonują zarówno haft tradycyjny jak i haft z cekinami oraz haft boringami (haft richelieu ). Dysponujemy nowoczesnymi karuzelami sitodrukowymi Heinz Walz GmbH Textilmaschinen dzięki którym uzyskujemy wysoką jakość i niskie ceny oferowanych usług.

rozwiń

W naszym parku maszynowym dysponujemy kilkuletnimi i nowymi maszynami ZSK, które wykonują zarówno haft tradycyjny jak i haft z cekinami oraz haft boringami (haft richelieu ). Dysponujemy nowoczesnymi karuzelami sitodrukowymi Heinz Walz GmbH Textilmaschinen dzięki którym uzyskujemy wysoką jakość i niskie ceny oferowanych usług. W naszym parku maszynowym dysponujemy kilkuletnimi i nowymi maszynami ZSK, które wykonują zarówno haft tradycyjny jak i haft z cekinami oraz haft boringami (haft richelieu ). Dysponujemy nowoczesnymi karuzelami sitodrukowymi Heinz Walz GmbH Textilmaschinen dzięki którym uzyskujemy wysoką jakość i niskie ceny oferowanych usług.

Zostaw kontakt, ODDZWONIMY!

    Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Open Haft danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Open Haft. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt openhaft@openhaft.pl.