Facebook

O firmie

Usługi tylko dla agencji reklamowych i firm pośredniczących

Firma Open zajmuję branżą dziecięcą od ponad 20 lat. Posiadamy nowoczesny park maszynowy o standardach światowych.  Firma Open przy współpracy z innymi podmiotami prowadzi badania badawczo-rozwojowe w zakresie haftów i nadruków na odzieży. Celem naszego ostatniego projektu (2019 rok) był zakup nowej maszyny ZSK symbol LB FB 1212-400, która umożliwiła wdrożenie naszej firmie wyników własnych prac badawczo rozwojowych tj. nowej operacji w postaci jak: naszywanie przewodów elektrycznych wraz z mocowaniem źródeł światła (cekin LED) oraz innych technologii hafciarskich : naszywanie cekinów i sznurków na różnych dzianinach i tkaninach. Z naszych usług korzystają luksusowe hotele i restauracje.  Wielkim wyróżnieniem dla naszej firmy jest stale wykonywanie zleceń na wykonywanie haftów dla Kancelarii Prezydenta i Sejmu RP. W 2021 roku rozszerzyła swoją działalność o sektor zabawek dziecięcych. Prowadzimy je sprzedaży detalicznej i hurtowej. Rok 2022 jest rokiem zakupu nowoczesnej linii technologicznej do nadruku bezpośredniego DTG na odzieży. To przemysłowa drukarka austriackiej Firmy Aeeon. Jest to pierwsza tego typu linia technologiczna w kraju. Zapewniamy wysoką jakość i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie zdobienia odzieży.

DTG, czyli nadruk bezpośredni, to technika druku cyfrowego polegająca na noszeniu na tkaninę głowicą drukarki obrazu w kolorach CMYK. To najbardziej nowoczesna metoda, i w porównaniu z sitodrukiem dysponuje większą paletą kolorystyczną, jak i sam nadruk jest bardziej trwały oraz, co najistotniejsze wyróżnia się z powodu ekonomicznej efektywności. W przypadku sitodruku konieczne jest stworzenie matrycy, co wiąże się z dużymi kosztami. Druk bezpośredni daje fotograficzną jakość obrazu, w przypadku nadruków na bawełnie nie występuje efekt sztywności, nie ma także konturów i obramowań.

Dzięki DTG można w sposób opłacalny tworzyć nadruki nawet w bardzo małej ilości. Równocześnie szybkość pracy głowicy powoduje, że w ciągu godziny może powstać około 200 nadruków. I właśnie nadruk jest najbardziej popularną metodą ozdabiania odzieży, w tym bawełnianych koszulek typu T-shirt, które są jednym z bardziej lubianych elementów ubioru noszonych zarówno przez dorosłych, dzieci, ale przede wszystkim przez młodzież.

Wzór

Dlaczego warto z nami współpracować?

Uścisk dłoni

Doświadczenie

Jesteśmy w branży od 2001 roku, dysponujemy lokalem 700m2.

Lista

Najlepsze materiały

Korzystamy z najlepszych materiałów eksploatacyjnych:

Zegar

Czas realizacji

Najszybszy czas realizacji.

Rozmowa

Dostosowanie do klienta

Elastyczność współpracy.

Jakość

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość przy zachowaniu najniższych cen.

Metka

Konkurencyjne ceny

Dostęp do wszystkich asortymentów w konkurencyjnych cenach.

Zębatka

Najnowsze technologie

Pracujemy na najlepszych nowych maszynach i stosujemy nowoczesne technologie.

Folder

Dyskrecja i zaufanie

Naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję związana z ich działalnością tym bardziej że sami nie jesteśmy firma reklamową i nie handlujemy produktami reklamowymi teraz i nie zamierzamy tego robić w przyszłości.

Tarcza

Gwarancja jakości

poparta 20 letnim doświadczeniem i dziesiątkami milionów sztuk zrealizowanych zdobień.

Stosowane technologie

W naszym parku maszynowym dysponujemy kilkuletnimi i nowymi maszynami ZSK, które wykonują zarówno haft tradycyjny jak i haft z cekinami oraz haft boringami (haft richelieu ). Dysponujemy nowoczesnymi DTG austriackiej firmy Aeoon. To pierwsza tego typu linia technologiczna w kraju. Zapewniamy wysoką jakość i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie zdobienia odzieży

rozwiń

Formularz kontaktowy  Potrzebujesz pomocy lub chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili?

  KLIKNIJ
  Strzałka

  Napisz do nas!

   Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Open Haft danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Open Haft. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt openhaft@openhaft.pl.