Facebook

Blog

Garść przydatnych informacji

28 maja 2023

Ogólne uwagi o hafcie komputerowym

Co to jest haft komputerowy? Haft komputerowy, znany również haftem wspomaganym komputerowo, jest procesem przenoszenia wzorów elektronicznych stworzonych na komputerze na tkaninę za pomocą maszyn hafciarskich.

CZYTAJ DALEJ

22 stycznia 2023

Zastosowanie głowic Kyocera w druku cyfrowym DTG.

Główną rolę przy nadrukach przy naszej technologii odgrywa zastosowanie głowic japońskiej firmy Kyocera. W dzisiejszym artykule zajmiemy się głowicami piezoelektrycznymi które stosujemy przy naszych nadrukach na odzieży i przewagą technologiczną jaką nam daje ich zastosowanie przy nadrukach na koszulkach i nadrukach na bluzach w Rzeszowie.

CZYTAJ DALEJ

17 października 2022

Jeśli DTG, to dlaczego austriacka drukarka Aeoon?

Wzory wykonywane za pomocą nadruku DTG charakteryzują się doskonałym odwzorowaniem szczegółów połączonych z głęboką intensywnością barw. Idealnie sprawdzają się do tworzenia najbardziej wymagających nadruków np. do nadruku zdjęć.

CZYTAJ DALEJ

2 października 2022

Dlaczego druk cyfrowy DTG?

Wiele osób nie jest zorientowanych na czym polega różnica pomiędzy DTG a sitodrukiem. Tutaj w telegraficznym skrócie postaram się opisać tę technologię przyszłości w nadrukach na tekstyliach

CZYTAJ DALEJ

27 lipca 2022

Jak prać, prasować i pielęgnować koszulki z nadrukiem?

Kiedy zamawiasz koszulki z własnym nadrukiem, chcesz żeby posłużyły Ci na długo. Możliwe jest to w wypadku odpowiedniej pielęgnacji naszej odzieży. Każda stosowana obecnie metoda znakowania, ma nieco inne wytyczne dotyczące prania i pielęgnacji, dlatego dzisiaj opowiemy sobie o tym jak dbać o nadruk nie tylko DTG na odzieży.

CZYTAJ DALEJ
Hafty

1 lipca 2022

Wektorowe formaty plików graficznych idealne na nadruki na koszulkach

Rodzaj użytej grafiki do nadruku na koszulkach jest bardzo ważny. Nie każdy bowiem format plików nadaje się, aby wykorzystywać go przy wysyłaniu zdjęcia, czy loga do drukarni. Z tego względu wyróżnia się dwa rodzaje formatów rastrowe oraz wektorowe. O pierwszych z nich pisaliśmy wcześniej. Dzisiaj więc zajmiemy się drugą grupą, która wymaga odpowiedniego oprogramowania.

CZYTAJ DALEJ
Porady

Rastrowe formy plików graficznych

Nadruki na koszulkach to dziś bardzo powszechna metoda nie tylko na indywidualne wyróżnienie się wśród tłumu, ale przede wszystkim idealną formę rozpromowania swojej firmy. Należy jednak pamiętać, że poza pięknym zdjęciem czy dopracowaną grafiką ważny jest też jej format. To od niego bowiem zależy, czy nadruki na koszulkach będą wyglądały realistycznie, a po kilku praniach […]

CZYTAJ DALEJ

Formularz kontaktowy  Potrzebujesz pomocy lub chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili?

  KLIKNIJ
  Strzałka

  Zamów rozmowę

  Odpowiemy na Twoje pytania oraz przekażemy, co jest potrzebne do bezpłatnej wyceny Twojego zamówienia.


   This site is registered on wpml.org as a development site.