Facebook

Blog

Garść przydatnych informacji

10 stycznia 2024

Tusze DTF

Tusz (atrament) do druku DTF jest to specjalny tusz skomponowany bazie wody, którym drukujemy drukarką atramentową na specjalnej folii DTF

CZYTAJ DALEJ

1 stycznia 2024

Jak zabezpieczyć haft na odzieży

Aby zachować trwałość i piękno haftu, ważne jest odpowiednie zabezpieczenie i pielęgnacja. Pranie ręczne, stosowanie delikatnych środków piorących oraz właściwe przechowywanie to kluczowe czynniki, które pomogą zachować haft na ubraniu w doskonałym stanie przez wiele lat.

CZYTAJ DALEJ

11 grudnia 2023

DTF opis technologii

Technologia druku DTF jest niesamowicie wszechstronna, idealnie nadaje się do wielu rodzajów tkanin (m.in. bawełna, jedwab, nylon, skóra, poliester, dżins, mieszanki 50/50), w porównaniu do technologii nadruku DTG, gdzie wydruk jest możliwy jedynie na tkaninach z włókien naturalnych

CZYTAJ DALEJ

7 grudnia 2023

Haft komputerowy w reklamie, czy warto?

Taka haftowana odzież firmowa, haftowany  T-shirt czy bluza firmowa to propozycja nieco droższa, a zatem doskonała dla branż ekskluzywnych, które mają długofalowe plany rozwoju marki i mogą sobie pozwolić na kosztowniejszą inwestycję.

CZYTAJ DALEJ

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA KOSZULKI I BLUZY FIRMOWE?

Wykorzystywanie odzieży dla pracowników i reprezentantów przedsiębiorstwa jest obecnie bardzo dobrym i chętnie wykorzystywanym sposobem na jej promocję.

CZYTAJ DALEJ

13 września 2023

Historia haftu i hafciarstwa

Warto zapoznać się historią hafciarstwa by móc docenić jego wkład w rozwój cywilizacji i tym samym docenić jego użyteczne cechy.

CZYTAJ DALEJ

28 maja 2023

Ogólne uwagi o hafcie komputerowym

Co to jest haft komputerowy? Haft komputerowy, znany również haftem wspomaganym komputerowo, jest procesem przenoszenia wzorów elektronicznych stworzonych na komputerze na tkaninę za pomocą maszyn hafciarskich.

CZYTAJ DALEJ

22 stycznia 2023

Zastosowanie głowic Kyocera w druku cyfrowym DTG.

Główną rolę przy nadrukach przy naszej technologii odgrywa zastosowanie głowic japońskiej firmy Kyocera. W dzisiejszym artykule zajmiemy się głowicami piezoelektrycznymi które stosujemy przy naszych nadrukach na odzieży i przewagą technologiczną jaką nam daje ich zastosowanie przy nadrukach na koszulkach i nadrukach na bluzach w Rzeszowie.

CZYTAJ DALEJ

17 października 2022

Jeśli DTG, to dlaczego austriacka drukarka Aeoon?

Wzory wykonywane za pomocą nadruku DTG charakteryzują się doskonałym odwzorowaniem szczegółów połączonych z głęboką intensywnością barw. Idealnie sprawdzają się do tworzenia najbardziej wymagających nadruków np. do nadruku zdjęć.

CZYTAJ DALEJ

Formularz kontaktowy  Potrzebujesz pomocy lub chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili?

  KLIKNIJ
  Strzałka

  Zamów rozmowę

  Odpowiemy na Twoje pytania oraz przekażemy, co jest potrzebne do bezpłatnej wyceny Twojego zamówienia.


   This site is registered on wpml.org as a development site.