Facebook

Blog

Garść przydatnych informacji

Głowice Kyocera

Główną rolę przy nadrukach przy naszej technologii odgrywa zastosowanie głowic japońskiej firmy Kyocera. W dzisiejszym artykule zajmiemy się głowicami piezoelektrycznymi które stosujemy przy naszych nadrukach na odzieży i przewagą technologiczną jaką nam daje ich zastosowanie przy nadrukach na koszulkach i nadrukach na bluzach w Rzeszowie.

WIĘCEJ

Jeśli DTG, to dlaczego austriacka drukarka Aeoon

Wzory wykonywane za pomocą nadruku DTG charakteryzują się doskonałym odwzorowaniem szczegółów połączonych z głęboką intensywnością barw. Idealnie sprawdzają się do tworzenia najbardziej wymagających nadruków np. do nadruku zdjęć.

WIĘCEJ

Dlaczego DTG

Wiele osób nie jest zorientowanych na czym polega różnica pomiędzy DTG a sitodrukiem. Tutaj w telegraficznym skrócie postaram się opisać tę technologię przyszłości w nadrukach na tekstyliach

WIĘCEJ

Ekologia w naszej technologii nadruków na odzieży

Obecnie  szczególna uwaga klientów jest koncentrowana na ekologicznych nadrukach bezpiecznych dla zdrowia. Nadrukach bezpiecznych nawet dla niemowląt. Nie bez znaczenia jest stosowanie technologii bezodpadowych, energooszczędnych i przyjaznych dla drukarzy

WIĘCEJ

Jak prać, prasować i pielęgnować koszulki z nadrukiem?

Kiedy zamawiasz koszulki z własnym nadrukiem, chcesz żeby posłużyły Ci na długo. Możliwe jest to w wypadku odpowiedniej pielęgnacji naszej odzieży. Każda stosowana obecnie metoda znakowania, ma nieco inne wytyczne dotyczące prania i pielęgnacji, dlatego dzisiaj opowiemy sobie o tym jak dbać o nadruk nie tylko DTG na odzieży.

WIĘCEJ

Przemysłowa drukarka DTG – stwórz nadruki na koszulkach w Rzeszowie

Druk cyfrowy inaczej zwany bezpośrednim pojawił się na rynku drukarskim w latach 90. Początkowo dosyć sceptycznie do niego podchodzono i niewiele drukarni korzystało z tej metody. Z czasem jednak wszystko się zmieniło. Druk cyfrowy DTA stał się alternatywa dla tradycyjnych metod produkcji np. sitodruku. Warto więc uzyskać nieco informacji na jej temat, by móc wybrać, […]

WIĘCEJ
Porady

Nadruki na koszulkach na podkarpaciu – jak przygotować się do zaprojektowania loga? część II

We wcześniejszym wpisie zastanawialiśmy się, jakie logo najbardziej zapada w pamięć. Co powinno zawierać, by przykuć uwagę odbiorcy. Rozpoczęliśmy również proces twórczy, gdzie szukaliśmy pomysłu i zapisywaliśmy go w formie obrazkowej mapy myśli. Czas więc ruszyć dalej w tę fantastyczna, kreatywną zabawę, która może zaowocować idealnym logo na nadruki na koszulkach.

WIĘCEJ
Porady

Nadruki na koszulkach na podkarpaciu – jak przygotować się do zaprojektowania logo? część I

Jak często zapamiętujesz zobaczone z przestrzeni publicznej logo, jakiejś firmy? Czy potrafisz dopasować je do konkretnej marki? Co najczęściej zapada Ci w pamięć? Wbrew pozorom to bardzo ważne pytania, na które szukają odpowiedzi osoby chcące stworzyć niepowtarzalny znak graficzny dla siebie lub swojej firmy. Chcąc stworzyć nadruki na koszulkach na Podkarpaciu właśnie z tym logo, […]

WIĘCEJ
Hafty

Wektorowe formaty plików graficznych idealne na nadruki na koszulkach

Rodzaj użytej grafiki do nadruku na koszulkach jest bardzo ważny. Nie każdy bowiem format plików nadaje się, aby wykorzystywać go przy wysyłaniu zdjęcia, czy loga do drukarni. Z tego względu wyróżnia się dwa rodzaje formatów rastrowe oraz wektorowe. O pierwszych z nich pisaliśmy wcześniej. Dzisiaj więc zajmiemy się drugą grupą, która wymaga odpowiedniego oprogramowania.

WIĘCEJ

Formularz kontaktowy  Potrzebujesz pomocy lub chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili?

  KLIKNIJ
  Strzałka

  Napisz do nas!

   Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Open Haft danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Open Haft. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt openhaft@openhaft.pl.

   This site is registered on wpml.org as a development site.