Facebook

Przemysłowa drukarka DTG – stwórz nadruki na koszulkach w Rzeszowie

Druk cyfrowy inaczej zwany bezpośrednim pojawił się na rynku drukarskim w latach 90. Początkowo dosyć sceptycznie do niego podchodzono i niewiele drukarni korzystało z tej metody. Z czasem jednak wszystko się zmieniło. Druk cyfrowy DTA stał się alternatywa dla tradycyjnych metod produkcji np. sitodruku. Obecnie większość drukarni oferuje swoim klientom nadruki na koszulkach w Rzeszowie tworzone właśnie przez przemysłową drukarkę DTG. Warto więc uzyskać nieco informacji na jej temat, by móc wybrać, jak sposób druku będzie najlepszy właśnie dla Ciebie.

Co oznacza, że druk cyfrowy DTG jest bezpośredni?
Druk DTG można porównać w sposobie działania do drukarki atramentowej, która znajduje się w prawie każdym domu. Wystarczy zamienić kartkę papieru na koszulkę, a małą domową drukarkę na dużą drukarkę przemysłową, przystosowaną do nadruków na ubraniach. W istocie druk cyfrowy jest metodą prostą i stosunkowo szybko wykonuje się dzięki niej nadruki na koszulkach w Rzeszowie.
Druk cyfrowy można więc określić bezpośrednim, ponieważ właśnie tak nanosi się farbę drukarską na koszulkę, bądź inną odzież. Farba wchodzi w głąb tkaniny i jest niewyczuwalna pod palcami.

Zalety druku cyfrowego DTA
Druk cyfrowy w porównaniu z tradycyjnymi metodami posiada wiele zalet, a wśród nich:
• szybki czas realizacji,
• dużą wydajność,
• bardzo dokładne odwzorowywanie kolorów,
• druk opłaca się wykonać nawet na 1 sztuce – nadruki na koszulkach w Rzeszowie, dzięki tej metodzie można wykonać nawet na pojedynczej koszulce. Jest to przydatne, gdy prowadzisz mały biznes lub potrzebujesz próbki nowego projektu,
• szeroka gama dostępnych kolorów – nie musisz wybierać tylko kilku kolorów, jak w przypadku sitodruku. Swobodnie możesz bawić się i eksperymentować,
• nadaje się do wykonywania szczegółowych projektów np. wydruku fotografii,
• można go stosować zarówno na bluzach czy koszulkach, jak i bawełnianych torbach,
• nadruk nie jest wyczuwalny w dotyku – farba wnika w materiał, dając gwarancję trwałości. Koszulka nie marszy się i nie kruszy, nawet po wielu praniach.

Druk cyfrowy – dlaczego warto wykonać za jego pośrednictwem nadruki na koszulkach w Rzeszowie?
Jeśli chcesz stworzyć krótką serię odzieży ze swoim nadrukiem, to druk bezpośredni z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Sprawdzi się również, gdy potrzebne będą Ci koszulki z logo Twojej firmy na imprezę firmową lub targi branżowe. Będzie to idealna, nienachalna reklama, która na pewno zwróci uwagę potencjalnych klientów.

 

Wróć do bloga
Strona główna

Formularz kontaktowy  Potrzebujesz pomocy lub chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili?

  KLIKNIJ
  Strzałka

  Napisz do nas!

   Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Open Haft danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Open Haft. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt openhaft@openhaft.pl.

   This site is registered on wpml.org as a development site.