Facebook

O firmie

Usługi tylko dla agencji reklamowych i firm pośredniczących

W 2001 roku nasza firma rozszerzyła działalność o produkcję hafciarską. Zostały zakupione przemysłowe, dwunastokolorowe maszyny o dużym polu haftu. Dzięki ich zastosowaniu oraz materiałom wysokiej jakości, oferujemy szeroki wachlarz usług związany z tą branżą.

Dysponujemy :

• wysokorozmiarowym ploterem laserowym (1200×1000), przez co oferta poszerzyła się o szerokie technologie laserowe,
• maszyną do haftowania cekinów, posiadamy je w szerokiej gamie kolorystycznej i rozmiarowej,
• wysokowydajną maszyną do wyrobów gotowych, która pozwala na wykonanie haftów na czapkach, bluzach, kurtkach itp.,
• maszyną do wykonywania haftów technologią richelieu.Stało się to dzięki zakupowi w 2015 roku dwunastokolorowej, dwunastogłowicowej maszyny ZSK z boringami. Dzięki zakupowi maszyny do haftów wielkoformatowych została również wdrożona technologia haftu artystycznego i wykonywane są wzory o wymiarach 1300×1300 mm.

Celem naszego ostatniego projektu (2018) był zakup nowej maszyny ZSK symbol LB FB 1212-400 która umożliwiła  wdrożenie w firmie  Open wyników własnych prac badawczo rozwojowych tj. nowej operacji w postaci  jak: naszywanie przewodów elektrycznych wraz z mocowaniem źródeł światła (cekin LED) oraz innych technologii hafciarskich : naszywanie cekinów i sznurków na różnych dzianinach i tkaninach.

Z naszych usług korzystają luksusowe hotele i restauracje. Wielkim wyróżnieniem dla naszej firmy jest stale wykonywanie zleceń na wykonywanie haftów dla Kancelarii Prezydenta i Sejmu RP.

Wzór

Dlaczego warto z nami współpracować?

Uścisk dłoni

Doświadczenie

Jesteśmy w branży od 2001 roku, dysponujemy lokalem 800m2.

Lista

Najlepsze materiały

Korzystamy z najlepszych materiałów eksploatacyjnych:

Zegar

Czas realizacji

Najszybszy czas realizacji.

Rozmowa

Dostosowanie do klienta

Elastyczność współpracy.

Jakość

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość przy zachowaniu najniższych cen.

Metka

Konkurencyjne ceny

Dostęp do wszystkich asortymentów w konkurencyjnych cenach.

Zębatka

Najnowsze technologie

Pracujemy na najlepszych nowych maszynach i stosujemy nowoczesne technologie.

Folder

Dyskrecja i zaufanie

Naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję związana z ich działalnością tym bardziej że sami nie jesteśmy firma reklamową i nie handlujemy produktami reklamowymi teraz i nie zamierzamy tego robić w przyszłości.

Tarcza

Gwarancja jakości

poparta 17 letnim doświadczeniem i dziesiątkami milionów sztuk zrealizowanych zdobień.

Maszyna

Stosowane technologie

W naszym parku maszynowym dysponujemy kilkuletnimi i nowymi maszynami ZSK, które wykonują zarówno haft tradycyjny jak i haft z cekinami oraz haft boringami (haft richelieu ). Dysponujemy nowoczesnymi karuzelami sitodrukowymi Heinz Walz GmbH Textilmaschinen dzięki którym uzyskujemy wysoką jakość i niskie ceny oferowanych usług.

rozwiń

W naszym parku maszynowym dysponujemy kilkuletnimi i nowymi maszynami ZSK, które wykonują zarówno haft tradycyjny jak i haft z cekinami oraz haft boringami (haft richelieu ). Dysponujemy nowoczesnymi karuzelami sitodrukowymi Heinz Walz GmbH Textilmaschinen dzięki którym uzyskujemy wysoką jakość i niskie ceny oferowanych usług. W naszym parku maszynowym dysponujemy kilkuletnimi i nowymi maszynami ZSK, które wykonują zarówno haft tradycyjny jak i haft z cekinami oraz haft boringami (haft richelieu ). Dysponujemy nowoczesnymi karuzelami sitodrukowymi Heinz Walz GmbH Textilmaschinen dzięki którym uzyskujemy wysoką jakość i niskie ceny oferowanych usług.

Zostaw kontakt, ODDZWONIMY!

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Open Haft danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Open Haft. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt openhaft@openhaft.pl.