Facebook

Maszyny specjalne

Usługi tylko dla agencji reklamowych i firm pośredniczących

Na naszych maszynach z głowicami specjalnymi możliwe jest:

  • nakładanie sznurków ozdobnych prostych i skręcanych
  • nahaftowywanie taśm
  • uzyskanie haftu chenille (frotka lub łańcuszek)
  • haft boringiem pozwala na wykonywanie haftu  richelieu
  • naszywanie przewodów elektrycznych wraz z mocowaniem źródeł światła (cekin LED).
Haftowanie

Głowica W naszywanie sznurków
Specjalne maszyny ZSK z głowicami W mogą nahaftowywać wszelkiego rodzaju sznurki ozdobne, tasiemki, sznury koralików i perełek.
Wcześniej takie zdobienia możliwe były do wykonania tylko haftem ręcznym, dziś wykona to maszyna o wiele szybciej i dużo taniej.
Maszyna może haftować ściegiem typu zyg zag (nakładanie sznurka, drutów, korali i innych elementów wrażliwych na przebicie), ściegiem prostym (naszywanie taśm z możliwością ich marszczenia, naszywanie skręconego sznurka także z możliwością połączenia 2 rodzajów lub kolorów)
Nahaftowywane elementy zdobnicze nawinięte są na szpule, a zwykła nitka haftująca służy do jego ich przymocowania.
W głowicy „W” można jednocześnie zamontować 2 szpule z dodatkami, co umożliwia połączenie różnych rodzajów zdobień w jednym wzorze.

Głowica W może występować w maszynach w połączeniu z głowicami konwencjonalnymi dając dodatkową możliwość łączenia haftu np. sznurkiem lub taśmą z haftem tradycyjnym

Zostaw kontakt, ODDZWONIMY!

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Open Haft danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Open Haft. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt openhaft@openhaft.pl.