Skontaktuj się z nami: 17 860 09 44

   

O firmie

O firmie
W 2002 roku została rozszerzona działalność o produkcję hafciarską. Zostały zakupione przemysłowe, dwunastokolorowe maszyny o dużym polu haftu.

Dzięki ich zastosowaniu oraz materiałom wysokiej jakości, oferujemy szeroki wachlarz usług związany z tą branżą.. Dysponujemy w tym także:

  • wysokorozmiarowym ploterem laserowym (1200x1000), przez co oferta poszerzyła się o szerokie technologie laserowe.
  • maszyną do haftowania cekinów, proponujemy je w szerokiej gamie kolorystycznej i rozmiarowej.
  • wysokowydajną maszynę do wyrobów gotowych, która pozwala na przykład: na czapkach, bluzach, kurtkach itp., wykonywać hafty o wysokiej jakości.
  • technologią haftu richelieu. Stało się to dzięki zakupowi w 2013 roku dwunastokolorowej, dwunastogłowicowej maszyny ZSK z boringami.
Dzięki zakupowi maszyny do haftów wielkoformatowych została również wdrożona technologia haftu artystycznego i wykonywane są wzory o wymiarach 1300x1300 mm.
Celem naszego ostatniego projektu (2018)wraz z zakupem nowej maszyny ZSK symbol LB FB 1212-400 jest umożliwienie  wdrożenia w firmie  Open wyników własnych prac badawczo rozwojowych tj. nowej usługi
w postaci  jak: naszywanie przewodów elektrycznych wraz z mocowaniem źródeł światła (cekin LED) oraz innych technologii hafciarskich : naszywanie cekinów i sznurków na różnych dzianinach i tkaninach.

Z naszych usług korzystają luksusowe hotele i restauracje. Wielkim wyróżnieniem dla naszej firmy jest stale wykonywanie zleceń na wykonywanie haftów dla Kancelarii Prezydenta i Sejmu RP.

Wszystkie nasze maszyny nabyte zostały jako fabrycznie nowe. Ich producentem jest renomowana niemiecka firma ZSK.

Posiadamy własne studio projektowania wzorów haftu. Wykwalifikowany personel firmy OPEN zapewnia szybką i profesjonalną od stadium projektu do produktu finalnego realizację zamówień naszych klientów.

Ta strona korzysta z cookies OK