Skontaktuj się z nami: 17 860 09 44

   

Oferta

Haft reklamowy i hobbystyczny


Zalety haftu komputerowego na odzieży reklamowej
 • Trwałość
  Przewaga haftu nad innymi metodami znakowania odzieży polega na trwałości haftu; nic nie pęka, nie wykrusza się podczas prania, nie ulega wytarciu i wyblaknięciu w trakcie używania. Do haftu używamy nici niemieckiej firmy MADEIRA gdyż są one najwyższej jakości. Można je prać i prasować w wysokich temperaturach. Haft na pewno nie ulegnie odbarwieniu oraz zachowa swą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania.
 • Dokładność i precyzja
  Komputerowe sterowanie igłą sprawia, że wszystkie hafty są wykonywane bardzo precyzyjnie. Technikę tę cechuje wysoka powtarzalność wzorów. Dysponujemy również specjalistycznymi narzędziami do tworzenia programów hafciarskich, dzięki czemu ich przygotowanie realizowane jest w możliwie jak najkrótszym czasie, a ewentualnie poprawki nanosimy na bieżąco.
 • Jakość i estetyka
  Nasze maszyny pozwalają na haftowanie wielokolorowych, skomplikowanych wzorów, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania
 • Swoboda i oryginalność 
  Haft komputerowy pozwala na prawie zupełną dowolność wykonania danego projektu. Techniką haftu komputerowego można wykonać własny projekt, skorzystać z naszej bazy gotowych haftów, ale też zlecić nam opracowanie takiego projektu. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu haftu hobbystycznego na skórze do grubości 0,8 mm.
 • Szerokie zastosowanie
  Za pomocą haftu można znakować wiele rodzajów odzieży, m.in. czapki, koszulki, polary, bluzy, kurtki, koce, ręczniki, plecaki, torby i wiele innych.

Ta strona korzysta z cookies OK